Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


01.03.19

Спікер-студія «Мій Майдан. У кожного своє»

В Тернопільській ОУНБ відбулося друге засідання спікер-студії «Мій Майдан. У кожного своє».
Захід відбувся в рамках соціально-суспільного проекту «Гарт духу» Тернопільської ОУНБ і громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО Галичини». У ньому взяли участь очевидці подій на Майдані, учасники АТО, волонтери, а також студенти Приватного вищого навчального закладу «Медичний коледж» м. Тернополя та учні Струсівської санаторної загальноосвітньої школи–інтернату.


Для збільшення клікніть на фото


Модератором зустрічі був Володимир Свистун — учасник АТО, голова громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО Галичини». Він згадав про події 2014 року на Майдані. Адже більшість майданівців згодом пішли воювати на Схід.
Гість спікер-студії — Дмитро Гайдуцький учасник бойових дій, голова громадської організації «Автомайдан Тернопіль», брав участь у Майдані з перших днів, займався волонтерством. До молоді він звернувся із закликом бути справжніми патріотами.
Поділився спогадами про Євромайдан Андрій Федина — учасник Революції Гідності 2013—2014 років, учасник АТО, який особисто був знайомий з героями Майдану Устимом Голоднюком та Сергієм Нігояном. Він підкреслив, що життя нікого не відпускає чистим листком, залишає свій відбиток.
Андрій Несін — учасник АТО, член громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО Галичини», брав участь з перших днів у бойових діях на Сході України як кадровий військовий, воював під Маріуполем.
Також на захід завітала Ружена Волянська — голова правління Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО Галичини», підприємець, яка займається волонтерством, а також допомагає з вирішенням проблем учасників АТО (пільги, земельні ділянки та ін.). Пані Ружена закликала молодь займати активну життєву позицію в усьому та не бути байдужими до сьогодення.
Оксана Бурега — керівник національно-патріотичного клубу «Тризубець» Струсівської санаторної загальноосвітньої школи–інтернату, разом з своїми вихованцями представила короткий відеофільм про роботу клубу.
Слово мала Надія Німець, журналіст інтернет-видання «Терен», волонтер, учасниця Майдану.
Наприкінці заходу Андрій Лагудза, учасник майдану та АТО, ознайомив присутніх із солдатським побутом.
Своїми враженнями від зустрічі поділилася Марія Чикита, викладач історії Медичного коледжу, яка зазначила, що її студенти в разі потреби зможуть надати медичну допомогу бійцям на Сході України.
Спікер-студія пройшла у теплій та дружній атмосфері, адже молоде покоління почерпнуло для себе багато корисної інформації.

Марія Гуменна, бібліотекар відділу міського абонементу

Немає коментарів :

Дописати коментар