Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


28.02.19

«Історії з передової» (презентація спільного авторського доробку «Слово про війну»)

«Історії з передової» — так називалася презентація спільного авторського доробку, двохтомної книги «Слово про війну» (вид-во «Тов Бук-Друк», 2018), яка відбулася  в Тернопільській ОУНБ. 


Для збільшення клікніть на фото


Василь Піддубний — учасник АТО, який проживає у Житомирі, ідейний натхненник проекту, редактор презентованих видань — розповів про виникнення задуму створення серії творів національно-патріотичної тематики в рамках проекту «Козацькі байки та історії АТО», започаткованого у 2018 році, де він зібрав правдиві історії бійців добровольчих батальйонів, волонтерів, об’єднаних спільною ідеєю боротьби за волю України. Також пан Василь поділився своїми спогадами про досвід участі у бойових діях в зоні АТО.
У заході взяли участь наші краяни, співавтори проекту, військовослужбовці Володимир Базар, автор низки поетичних збірок, Ірина Скасків та Оксана Бурега волонтер, керівник патріотичного клубу «Тризубець», учитель української мови та літератури Струсівської санаторної загальноосвітньої школи–інтернату, які розповіли про те, що спонукало їх долучитися до цього проекту.
Володимир Базар зачитав присутнім кілька віршів із своєї збірки поезій «Світло».
Для читачів нашої книгозбірні було придбано два томи збірок «Слово про війну». Відтепер користувачі Тернопільської ОУНБ зможуть прочитати живі, цікаві історії, які увійшли до презентованого видання.
Володимир Базар подарував свої поетичні збірки «Мені не сумно…», «Світло» і «Мандрівник».
У заході взяли участь студенти Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя з викладачем української мови та літератури Тетяною Бойчук, читачі книгозбірні, бібліотекарі.
Оксана Бурега подарувала учасникам заходу паперові ангелики, виготовлені її підопічними на згадку про Небесну Сотню.
На презентації проекту «Слово про війну» панувала тепла, доброзичлива атмосфера
.

Надія Белінська

Немає коментарів :

Дописати коментар