Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


11.02.19

Історичні читання «День Соборності: погляд у минуле та сучасність» (до 100-річчя від дня проголошення Акта Злуки)

В Тернопільській ОУНБ вже втретє відбулися історичні читання на тему «День Соборності: погляд у минуле та сучасність», присвячені 100-річчю від дня проголошення Акта Злуки 22 січня 1919 року — об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в єдину соборну Українську державу.


Святослав Липовецький — відомий історик, дослідник українського національно-визвольного руху, громадський діяч, член Світової управи Спілки української молоді виступив з темою «Визрівання Соборності», яка супроводжувалася цікавою та змістовною презентацією. 
Також пан Святослав репрезентував свої нові книжки історичної тематики «Меч «Щербець» та «Українські ворота», «Бандерівці: 200 історій з ХХ століття».
Увазі присутніх було запропоновано книжкову виставку «Акт Злуки — основа єдності України», до якої увійшли нові видання героїко-патріотичної тематики з фонду ТОУНБ.
Наприкінці зустрічі Тетяна Ковалькова — завідувачка відділу міського абонементу — подякувала автору за зустріч і побажала йому подальших успіхів.
Галина Польова — заступник директора з наукової роботи та інформатизації ТОУНБ — відзначила значущість та актуальність тематики виступу історика для молоді. 
Святослав Липовецький залишив свій автограф для читачів книгозбірні.

На історичних читаннях були присутні учні Тернопільського навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей № 6 ім. Н. Яремчука» з учителем української мови та літератури Ніною Михайлишин, читачі книгозбірні.

Немає коментарів :

Дописати коментар