Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


01.01.19

Всесвітній день миру

 1-го січня в світі відзначається  Всесвітній день миру. Це свято мало би стати нині і назавжди  головним для нас, ЛЮДЕЙ РОЗУМНИХ (такими ми себе вважаємо). Але, на жаль, війна стає способом життя людської цивілізації і в епоху технічного прогресу набирає все жорстокіших форм, глобальних і довготривалих масштабів. Людство витрачає величезні кошти на розробку і виробництво новітньої зброї, замість того, щоб дбати за покращення і збереження життєвих умов на Землі, ощадливо використовувати природні ресурси.

Умовою виживання людства може бути лише гуманізація людських стосунків у всіх сферах нашого господарювання, бо Земля — наш спільний дім. Запорукою цього є домінування  в людському суспільстві духовності і ідеології  миру, добра, справедливості і взаємоповаги на відміну від панівної нині позиції сили і окремої власної вигоди, бо інтелект без духовності руйнує  цивілізацію.
Оксана Гуцал,  читачка бібліотеки з 1975 р., член громадського екологічного об’єднання, пенсіонерка.
 «Всесвітній день миру» (англ. World Day of Peace) або «День всесвітніх молитов про мир» — міжнародне свято, під час якого віруючі звертаються з молитвами до Бога послати мир на Землю і припинити всі кровопролитні війни. Відзначається щороку, 1 січня, в перший день кожного нового року. Загальне гасло Всесвітнього дня миру: «Пробач, і ти отримаєш мир».
(цитата з Вікіпедії).

Немає коментарів :

Дописати коментар