Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


27.10.18

«Гарячі» новинки літератури в ТОУНБ

Нещодавно у відділ міського абонементу Тернопільської обласної наукової  бібліотеки надійшли новинки книжкового ринку від різних видавництв України. Кожен читач матиме змогу обрати видання за своїми літературними уподобаннями. 

Серед надходжень — твори  українських класиків та сучасних письменників, а саме — романи та новели у 5-ти книгах патріарха української історичної романістики Романа Іваничука, «Софія» Олеся Ульяненка, «Шевченків міф України» Оксани Забужко, антологія «Українська модерна проза» Юрія Винничука, «Стіна» військового кореспондента Андрія Цаплієнка, «Візерунок на камені» (про Миколу Бажана), Віри Агєєвої, «Сходження на Кайзервальд» Теодозії Зарівної, яка родом з Тернопільщини. 
Варто зазначити, що фонд поповнився великою кількістю україномовних перекладів зарубіжних авторів, серед яких видання — переможці літературних премій: Букерівської, Пулітцерівської, Гонкурівської, а також світові бестселери за версією газети «New York Times», інтернет-компанії «Amazon». Це — «Кохана» Тоні Моррісон, «Життя попереду» Ромена Гарі, «Американські боги» Ніла Геймана, «Англійський пацієнт» Майкла Ондатже, «Французький роман» Фредеріка Бегбедера, «Похований велетень» Кадзуо Ішигуро, «Загублена» Гіліян Флінн, «І зайде сонце» Нори Робертс та багато інших творів.
Відрадно, що в порівнянні з минулими роками надійшло чимало видань галузевої літератури — з історії, психології, педагогіки, ведення бізнесу. 
Серед новинок наявна також дитяча література, розрахована на різновікову молодіжну аудиторію — від найменшого до підліткового віку.
Найближчим часом бібліотечний фонд книгозбірні і надалі поповнюватиметься іншими вартісними та цікавими новинками.
Запрошуємо тернополян та гостей міста відвідати головну книгозбірню області та обрати книгу собі до душі.

Т. Ковалькова, завідувачка відділу міського абонементу ТОУНБ

Немає коментарів :

Дописати коментар