Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


10.09.18

А чи дійсно можливо бути спокійним, впевненим у собі, усвідомленим та щасливим?

У відділ міського абонементу надійшла серія книжок Анни Барнс від видавництва «Фабула»:

Барнс, А Як бути впевненим у собі / А. Барнс ; пер. з англ. А. Бірічева. — Харків : Фабула, 2017. — 160 с.

Упевненість не виникає сама по собі і потрібен час для того, щоб виховати її. Якщо у вас не завжди виходить почуватися спокійним та врівноваженим, ця книжка — те, що вам треба.
Нескладні поради, мотивуючі висловлювання й думки відомих людей, що зібрані на сторінках цієї книжки, дадуть шанс здолати будь-які перешкоди й виховати впевненість у собі.


 

 Барнс, А Як бути спокійним / А. Барнс ; пер. з англ. А. Бірічева. — Харків : Фабула, 2017. — 160 с.

У швидкому та неспокійному сучасному світі усім нам було б корисно трошки збавити темп та приділити хоч невелику частку уваги собі. Викладені методи розслаблення тіла й розуму, прийоми боротьби зі стресами й внутрішньою напругою стануть вам у нагоді на шляху до спокою й душевної рівноваги.
Безліч корисних порад, цікавих ідей і дієвих заходів, які зібрані в книжці «Як бути спокійним», допоможуть відчути себе підготовленим до зустрічі зі світом, повним різних несподіванок.

Барнс, А Як бути усвідомленим / А. Барнс ; пер. з англ. А. Бірічева. — Харків : Фабула, 2017. — 160 с.
 
Чи хотіли б ви почуватися менш схильним до стресу, жити спокійніше і більш змістовно? Навчіться цінувати поточний момент і прийміть усе, що підносить вам життя. Запропоновані способи допоможуть вам краще зрозуміти себе й досягти цього й багато іншого.
Прості поради, висловлювання, що надихають на самовдосконалення, і кумедні жарти наповнять кожен ваш день вдячністю і спокоєм.

Барнс, А Як бути щасливим / А. Барнс ; пер. з англ. А. Бірічева. — Харків : Фабула, 2017. — 160 с.

Якщо ви дійсно щасливі, ви випромінюєте світло. Але як цього досягти? Трохи бажання, натхнення, виконання нескладних рекомендацій — і ви із захопленням відчуєте радість життя.
Прості поради, висловлювання, що надихають, і кумедні жарти, зібрані на сторінках цієї книги, допоможуть зробити ваше життя яскравішим!


Напевнеу житті кожної людини постають такі питання: як у шаленстві цього світу, у сьогоденні дійсно бути усвідомлюваним, впевненим у собі та щасливим...


Деякі цитати із серії:


«Як бути щасливим»: «Дивіться на все зачудовано, як дитина, ніби бачите це вперше».

«Як бути усвідомленим»: «Бадьоре серце подібне до неба, що випромінює світло....» — фраза, що вражає.

 «Як бути спокійним» є глибока думка: «Нехай буде ваша душа безтурботною перед мільйоном усесвітів».

«Як бути впевненим у собі» — слова, які спонукають ніколи не втрачати надію: «Що б не трапилося в минулому, ви завжди можете зробити ще крок у майбутнє, повне світлих надій».

Наталія Білянська, провідний бібліотекар відділу міського абонементу.

Немає коментарів :

Дописати коментар