Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


18.07.18

Проща до Зарваниці


13 липня 2018 вже вшосте з Божою ласкою я знову, разом із понад тисячею прочан, вирушила пішою ходою на прощу до Марійського духовного центру чудотворного місця Зарваницької Божої Матері.
 Цьогорічна Загальноукраїнська проща була приурочена до 1030-ліття Хрещення Русі-України та молитви за мир та цілісність  України.

Подолавши чималу відстань, ми прийшли до чудотворного місця, де всіх прочан поблагословив Високопреосвященний  архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівської УГКЦ Кир Василій Семенюк.    Почесними гостями прощі були глава УКГЦ Блаженніший Святослав Шевчук, префект Конгрегації Східних Церков кардинал Леонардо Сандрі, голова Єпископської Конференції Італії кардинал Гвальтьєро Басетті, апостольський нунцій в Україні архієпископ Клаудіо Гуджеротті, єпископи та духовенство УГКЦ.

Окрім тисяч паломників вперше взяв участь у прощі Президент України Петро Порошенко, який разом із всіма  прочанами молився за  здоровя військовослужбовців, за мир та спокій в Україні.
 Проща до Зарваниці є надзвичайно важлива для кожного християнина, бо віра нас об’єднує та дозволяє рухатися далі, і тільки з міцною вірою та Божою поміччю ми сильні та незламні духом.


Марія Гумена, провідний бібліотекар відділу міського абонементу

Немає коментарів :

Дописати коментар