Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


28.04.18

«Літературні смаколики від тернопільських письменників і не тільки…»У відділі міського абонементу Тернопільської ОУНБ функціонує книжкова виставка-інсталяція
«Літературні смаколики від тернопільських письменників і не тільки…». На ній представлені твори українських, тернопільських та зарубіжних письменників — як класиків, так і сучасних, в яких висвітлювалася «кулінарна» тематика, а також кулінарні рецепти та поради самих творців пера.
Бібліотекарі відділу міського абонементу Галина Кацан та Наталія Біленька у невеликому огляді літератури ознайомили гостей відкриття виставки із кулінарними смаками літературних героїв Івана Котляревського, Миколи Гоголя, Юрія Винничука, Галини Вдовиченко, Лариси Денисенко, Софії Андрухович, Чарльза Діккенса, Агати Крісті, Ярослава Гашека, Оскара Уайльда, Йоанни Ягелло, Ізабелли Сови, а також тернопільських письменників: Богдана Лепкого, Богдана Мельничука, Лесі Коковської-Романчук, Петра Сороки, Валентини Семеняк, Олександра Вільчинського, Ірини Мацко, Наталки Гербіш.
Тернопільська письменниця Ірина Мацко продегустувала рецепти із своїх відомих читацькому загалу творів: «Шпинат для мізків», «Імбир для душі», «Мигдаль для серця».
Також пані Ірина поділилася своїм рецептом приготування бурітос та ароматного чаю з м’ятою і коренем імбиру. Частування супроводжувалося цитатами із новел та оповідань авторки.
А ще присутні ласували смачним домашнім печивом з мигдалем, яке спекла бібліотекар відділу міського абонементу Марія Гуменна.
Цікавою інформацією збагатились у цей день учні тернопільських шкіл, бібліотекарі, читачі бібліотеки, дізнавшись, що не тільки смачно споживати їжу, а й корисно читати книжки.
Родзинкою свята став  відкритий доступ до фонду відділу міського абонементу, розпочатий флешмобом за участю учнів театральної школи-студії «Мельпомена» (керівник — Надія Шамрик).
Книжкова виставка з фонду відділу міського абонементу«Читання. Книга. Пізнання» презентувала новинки сучасної української та зарубіжної прози (в українському перекладі).

Оксана Гавенко, головний бібліотекар відділу міського абонементу

Немає коментарів :

Дописати коментар