Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


05.08.17

З надією на зустріч у бібліотеці

Днями до нас завітала багаторічна читачка відділу міського абонементу, ровесниця Тернопільської ОУНБ  Анощенко Галина Олександрівна (1939 р.н.).  Пані  Галина розповіла із сумом, що на схилі літ вимушена залишити наше файне місто Тернопіль  і прийшла попрощатись з нашою книгозбірнею, бо переїжджає в сонячний Херсон.

Пам’ятає п. Галина той день, коли її, 16-річну юну дівчину, до бібліотеки привів батько і упродовж 60-ти років вона була активною читачкою відділу абонементу. Ми щиро радіємо, що наша читачка їде до дорогих серцю рідних людей і матиме не лише сонячне тепло, але й тепло своєї родини. 

Пані Галина пообіцяла, що коли матиме змогу та здоров’я, неодмінно ще завітає до нас у бібліотеку та, як завжди, візьме щось почитати. Адже вона вже не уявляє своє життя без книжок, з якими можна мріяти, мандрувати, пізнавати та збагачуватись…

На згадку про бібліотекарів та відділ міського абонементу Тернопільської ОУНБ Галина Олександрівна зробила світлини, а ми їй побажали доброго здоров’я та надії на зустріч з нею.

Наталія Білянська, провідний бібліотекар відділу міського абонементу

Немає коментарів :

Дописати коментар