Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


21.06.17

З епістолярної спадщини родини ШептицькихУнікальне, цінне видання — історико-документальний альбом «Блаженний архімандрит Климентій (Казимир граф Шептицький). Листи до рідного брата Станіслава графа Шептицького та його родини 1881–1945рр.» подарував нашій книгозбірні о. Юстин Бойко — монах-студит Свято-Іванівської лаври студійського уставу. Альбом побачив світ у 2017 році, підготовлений до друку за сприяння Івана та Іванни Матковських і Юрія та Марії Чернецьких та надруковано за підтримки Ігоря та Оксани Васюників.

Листи, написані Казимиром Шептицьким до членів родини у період із 1881 по 1945 роки, були нещодавно віднайдені у монастирі св. Теодора Студита «Студіон», що біля Риму у Кастель-Гандольфо.

Українською мовою листи переклав та упорядкував видання Іван Матковський. Видання проілюстроване унікальними світлинами (понад дві сотні фотографій) з сімейного архіву родини Шептицьких.

Історико-документальний альбом «Блаженний архімандрит Климентій (Казимир граф Шептицький). Листи до рідного брата Станіслава графа Шептицького та його родини 1881–1945рр.» гідно поповнить колекцію епістолярних видань нашої книгозбірні.

  Марія Гуменна, провідний бібліотекар відділу міського абонементу

Немає коментарів :

Дописати коментар