Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


08.06.17

Незабутні зустрічі з Блаженнішим Любомиром Гузаром31 травня 2017 року, о 18:30, на 85-му році життя після важкої недуги відійшов до вічності Блаженніший Любомир (Гузар), Архиєпископ-емерит УГКЦ.

За життя на перехресті земних доріг Бог  двічі дарував мені  нагоду ЗУСТРІТИСЯ з цією ПРАВДИВОЮ ЛЮДИНОЮ!!! Адже кредо Блаженнішого Любомира Гузара був вислів: БУТИ ЛЮДИНОЮ!

В серпні 2008 року у Львові, в свято Переображення, в Львівській Духовній семінарії Святого Духа відбувся монаший з’їзд, на якому першу лекцію виголосив владика Богдан Дзюрах. Будучи в Зборові, в гостях у сестер в монастирі на запрошення настоятельки сестри Надії, мала чудову нагоду бути присутньою в залі на цій конференції і вперше отримати благословення з рук Блаженнішого Любомира Гузара.

В лютому 2011 року в Тернопільсько-Зборівській Архієпархії в Тернополі Бог дарував другу незабутню зустріч з Блаженішим Любомиром Гузаром і в цей день Блаженніший взяв мої замерзлі руки в свої теплі долоні і з посмішкою та любов’ю мене благословив. І не тільки благословив, він зігрів мої руки ЛЮБОВ’Ю свого гарячого СЕРЦЯ.  Особливо мені запам’яталися ГАРЯЧІ руки Блаженнішого…

В день похорону Блаженішого  мене  вразив фільм: «Бути людиною», присвячений пам’яті Блаженнішого Любомира Гузара, а також дуже глибока та ПРАВДИВА фраза, де Блаженніший промовляє: «…Можливо ви бачили картину, на якій зображений чоловік з запаленою лампадою, який серед сонячного дня йде у пошуках ЛЮДИНИ. «Як, на жаль, сьогодні є в світі мало ЛЮДЕЙ!» І то ПРАВДА —  Блаженніший був ПРАВДИВИМ Пастирем, який на взір Христа завжди шукав у світі ЛЮДИНУ! Адже так важливо за будь-яких обставин, за будь-яких подій не згубити у собі ЛЮДЯНІСТЬ і бути ЛЮДИНОЮ!

Сьогодні 9-тий день, як Блаженіший у ВІЧНОСТІ, ця ПРАВЕДНА ЛЮДИНА, а ми ще на цій землі йдемо земними шляхами і просимо у ЛюбоМИРА, — МИРУ  в  СЕРЦЯХ живущих на землі, щоб все ж таки бути ЛЮДЬМИ, створеними на Образ та Подобу Божу.

Запрошуємо всіх охочих до нашої книгозбірні, щоб прослухати аудіо диски із записами бесід з Блаженнішим Любомиром Гузаром.

Наталія Білянська, провідний бібліотекар відділу міського абонементу

Немає коментарів :

Дописати коментар