Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


02.09.16

Світлана Драган знову відвідала бібліотеку

Зліва направо: Наталія Білянська
Оксана Гавенко, Тетяна Ковалькова.
Сидить Світлана Драган
У чудовий вересневий день до нашої бібліотеки завітала давня знайома, наша постійна читачка та давній друг бібліотеки з 2010 року, людина із сонячним, усміхненим обличчям та відкритою, доброю душею — Світлана Драган.
Світлана Драган проживає у Петриківському обласному геріатричному пансіонаті.
Це були вже другі її відвідини книгозбірні. У 2010 році відбувся благодійний вечір-зустріч «Неповторний та багатогранний світ Світлани Драган».
На жаль, через відсутність пандусу вона не змогла потрапити у приміщення бібліотеки, проте бібліотекарі міського абонементу змогли поспілкуватися з гостею біля її входу.
Світлана Драган часто подорожує містом на своєму електричному візку, який їй свого часу подарували поляки. На запрошення Наталії Білянської ми мали можливість вже вкотре зустрітися з цією цікавою людиною та дізнатися, чим вона живе та цікавиться сьогодні.
Світлана розповіла нам, що часто буває на Св. Літургії у Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Непорочної Діви Марії. У розмові з Світланою ми дізнались, що вона дуже захоплюється історією та архітектурою давнього Тернополя.
А ще наша співрозмовниця — прихильниця такого жанру літератури та кіно, як фентезі. На жаль, через поганий зір, вона не може багато читати, зате переглядає екранізації творів Джона Толкіна, Урсули Ле Гуїн, Роджера Желязни.
Світлана з радістю прийняла від нашої книгозбірні часописи з психології, які в свій час були подаровані читачами бібліотеки.
Сподіваємося на нові зустрічі з Світланою в нашій книгозбірні й надалі.
Наталія Білянська, Оксана Гавенко, Тетяна Ковалькова, бібліотекарі відділу міського абонементу

Немає коментарів :

Дописати коментар