02.09.16

Світлана Драган знову відвідала бібліотеку

Зліва направо: Наталія Білянська,
Оксана Гавенко, Тетяна Ковалькова.
Сидить Світлана Драган
У чудовий вересневий день до нашої бібліотеки завітала давня знайома, наша постійна читачка та давній друг бібліотеки з 2010 року, людина із сонячним, усміхненим обличчям та відкритою, доброю душею Світлана Драган.

 Світлана Драган проживає у Петриківському обласному геріатричному пансіонаті.

 Це були вже другі її відвідини книгозбірні. У 2010 році відбувся благодійний вечір-зустріч «Неповторний та багатогранний світ Світлани Драган»: http://www.library.te.ua/library_news/2010_rik2010/nepovtornii_svit_dragan/

 На жаль, через відсутність пандусу вона не змогла потрапити у приміщення бібліотеки, проте бібліотекарі міського абонементу змогли поспілкуватися з гостею біля її входу.

Світлана Драган часто подорожує містом на своєму електричному візку, який їй свого часу подарували поляки. На запрошення Наталії Білянської ми мали можливість вже вкотре зустрітися з цією цікавою людиною та дізнатися, чим вона живе та цікавиться сьогодні.

Світлана розповіла нам, що часто буває на Св. Літургії у Архикатедральному соборі Непорочного Зачаття Непорочної Діви Марії. У розмові з Світланою ми дізнались, що вона дуже захоплюється історією та архітектурою давнього Тернополя. 

А ще наша співрозмовниця прихильниця такого жанру літератури та кіно, як фентезі. На жаль, через поганий зір, вона не може багато читати, зате  переглядає екранізації творів  Джона Толкіна,  Урсули Ле Гуїн, Роджера Желязни.

Світлана з радістю прийняла від нашої книгозбірні часописи з психології, які в свій час були подаровані читачами бібліотеки.

Сподіваємося на нові зустрічі з Світланою в нашій книгозбірні й надалі.


Наталія Білянська, Оксана Гавенко, Тетяна Ковалькова, бібліотекарі відділу міського абонементу

Немає коментарів :

Дописати коментар