Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


09.05.16

Новий роман Юрія Винничука презентували в Тернополі

Винничук, Ю. Аптекар : роман /
Ю. Винничук. — Харків :
Фоліо, 2015. — 443 с.
       7 травня у тернопільській книгарні «Є» відбулася  творча зустріч з відомим львівським письменником, літературним діячем Юрієм Винничуком та презентація його нового роману   «Аптекар». Захід, який модерував відомий тернопільський  поет, редактор Юрій Матевощук, відбувся в рамках мистецького фестивалю «Ї».
 
Події  роману  відбуваються у 16461648 роках спочатку у Венеційській республіці, а далі у Львові. Історичне тло уміло використане для захопливої гри в дійсне-недійсне, де персонажі історичні сусідять з вигаданими, а їхні складні стосунки формуються у любовні трикутники.


Письменник Юрій Винничук (зліва) та
модератор заходу, поет Юрій Матевощук
Упродовж зустрічі Юрій Винничук розповів про виникнення ідейного задуму роману, свою роботу над ним, відкрив деякі секрети своєї творчої «кухні». 

Письменник поділився своїм баченням сучасного літературного процесу в Україні та творчими планами на майбутнє, зокрема про роботу над другим томом «Аптекаря», який має побачити світ через півроку. 

Звісно ж, не обійшлося без  традиційних для цього формату запитань і відповідей, а також автограф-сесії  та фото з автором на згадку. 


Немає коментарів :

Дописати коментар