Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


14.02.16

Книжкова виставка «На тебе дивлюся, за тебе молюсь…»

У відділі міського абонементу Тернопільської ОУНБ розгорнуто книжкову виставку «На тебе дивлюся, за тебе молюсь…», присвячену Дню святого Валентина. Вона функціонуватиме до кінця лютого.
 


На виставці, яка складається з розділів «Любов знаменитих українців», «Великі історії кохання видатних людей світу» представлено художню літературу, мемуарну та епістолярну спадщину славетних особистостей. Так книгу «Зоре моя вечірняя…» присвячено Тарасові Шевченку та його музам: Варварі Репніній, Ганні Закревській, Ликері Полусмаковій. Варта уваги серія книг «Автографи часу», у якій відображено життєві долі та кохання Ольги Кобилянської, Василя Стефаника, Михайла Коцюбинського. У романі «Перстень Ганни Барвінок» Івана Корсака описано почуття Пантелеймона Куліша до Ганни Барвінок.
 

Усьому світу відоме кохання Данте й Беатріче, Петрарки і Лаури, Наполеона та Жозефіни, Сулеймана й Роксолани, Альфреда де Мюссе і Жорж Санд, Єсеніна і Айседори Дункан, Байрона і леді Кароліни Лем. Ці почуття лягли в сюжети багатьох книг та оспівані в любовній ліриці.
 

Отож запрошуємо всіх, хто небайдужий до безсмертних творів про кохання, відвідати нашу книгозбірню та насолодитися їх прочитанням.

Оксана Гавенко, головний бібліотекар відділу міського абонементу Тернопільської ОУНБ.

Немає коментарів :

Дописати коментар