Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


21.01.16

Тернопільському письменнику Петру Сороці — 60

6 січня 2016 року українському письменнику, літературознавцю, редактору, видавцю, члену Національної спілки письменників України, члену міжнародного ПЕН-клубу, кандидату філологічних наук, секретарю Тернопільської обласної організації НСПУ, уродженцю с. Грицівці Збаразького району Петру Сороці виповнилося 60 років.

Петро Сорока багаторічний читач нашої книгозбірні, неодноразово брав участь у бібліотечних заходах.
У фонді бібліотеки є чимало  книжок ювіляра, адже крім наукової діяльності він ще є автором чудових  художніх творів. Найвідоміші з них — це денникова проза, сповнена щемом любові до людей і своєї рідної землі.
 

Перша збірка денників П. Сороки «Голос із притвору» побачила світ у 2004 році. Із цих пір щорічно з’являється нова збірка денникової прози. Крім того, в творчому доробку Петра Сороки є збірки поезій, твори для дітей. Ще він відомий широкому загалу читачів як літературний критик.
 

За свою творчість П. Сорока неодноразово був відзначений багатьма літературними преміями, а у 2015 році його було висунуто на здобуття Шевченківської премії 2016 року за дилогію «Жезл і посох», яка вийшла у 2015 році у київському видавництві «Український пріоритет».

Бібліотекарі відділу міського абонементу  Тернопільскої обласної універсальної бібілотеки від усієї душі зичать Вам, пане Петре, здоров’я, достатку, щоб усі ваші бажання і мрії стали реальністю. Щастя Вам, доброго настрою на довгі роки, почуття задоволення від зробленого. Хай у Вашій оселі буде затишок, спокій і радість.

Немає коментарів :

Дописати коментар