02.10.14

Відкриття Клубу шанувальників книги в ТОУНБ

Всупне слово завідувачки відділу міського абонементу
Тернопільської ОУНБ Тетяни Ковалькової
Cлово має керівник Клубу шанувальників книги,
письменниця Леся Романчук
25 вересня 2014 року в читальному залі Тернопільської ОУНБ відбулося відкриття Клубу шанувальників книги, який об’єднуватиме книголюбів-однодумців. Фундаторами створення стали: Тернопільська ОУНБ, Тернопільське обласне відділення УБА, видавництво «Навчальна книга — Богдан», Українсько-польське культурне товариство, Міщанське братство м. Тернополя.
Емоційний виступ письмениці зі Зборова Лесі Білик
Його мета — формування в учасників лтературно-художніх смаків, підвищення культури читання, задоволення інформаційних потреб. Адже живе спілкування, дискусії, обговорення сприятимуть створенню умов для самореалізацїї та гармонійного особистісного розвитку членів клубу, особливо молоді.
Поетеса, літературний критик Тетяна Дігай дає оцінку
сучасному  літературному процесові
Для реалізації поставлених завдань було обрано організаційний комітет, до якого увійшли відомі діячі нашого краю. Очолила клуб Леся Романчук — кандидат медичних наук, письменниця, член Національної спілки письменників України.
Сергій Синюк, письменник із Шумщини розповідає про
сьогоднішній стан української літератури

На першому засіданні жваво обговорювалася роль української книги та вітчизняних авторів у сучасному інформаційному просторі, а також висловились сподівання, що засідання клубу допоможуть кожному виданню знайти свого читача. Директор Тернопільської ОУНБ Василь Вітенко підкреслив,
Директор Тернопільської ОУНБ Василь Вітенко розповідає про
ідею створення Клубу шанувальників книги в бібліотеці
що клуб розпочинає свою роботу в ювілейний рік нашої книгозбірні, якій цього року виповнюється 75 років. І тому є велика надія на його довге та щасливе існування.

Виставка книг авторів — організаторів Клубу шанувальників книги
Отож, запрошуємо відвідати засідання Клубу шанувальників книги, про які ви можете дізнатися на сайті нашої бібліотеки та блозі «Абонемент на бульварі Шевченка, 15», долучитися до обговорень та дискусій як безпосередньо в залі бібліотеки, так і віртуально. 
Читати сьогодні — престижно та модно!
Оксана Гавенко, головний бібліотекар відділу міського абонементу Тернопільської ОУНБ

Немає коментарів :

Дописати коментар