Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


16.07.14

«Серця живе джерело»


Пам'ятник Йосифові Сліпому в Тернополі,
біля Архикатедрального собору.

16 липня 2014 року у Фундації «Справа Патріарха Йосифа» відбулася презентація книги «Серця живе джерело». Антологія поезій, присвячених Блаженнішому Патріархові Йосифові Сліпому, яка побачила світ в Івано-Франківську у видавництві «Нова Зоря», 2013 року.  Працівники відділу абонементу мали змогу бути присутніми на цій імпрезі. Під час презентації були представлені також буклети.

Книга «Серця живе джерело» як дарунок поповнила фонд Тернопільської ОУНБ. В антології поетичних творів, присвячених Блаженішому Патріарху Йосипу  Сліпому, вміщені вірші й поеми авторів із діаспори та материкової України.

Видання здійснено за сприяння Релігійного Товариства українців-католиків США «Свята Софія» і присвячене 50-літтю звільнення з неволі Патріарха Йосифа Сліпого.
Як Кардинал і як один із найвизначніших мужів Вселенської Церкви ХХ-го століття, він став чи не найяскравішим її уособленням.

Як мученик-ісповідник Віри Христа ради і як людина, він став однією із уособлених особистостей для поетів, прозаїків – багатьох письменників нашої доби. В кінці книги вміщено відомості про авторів «Антології…», які в своїх творах спробували відтворити шляхетну простоту й тиху велич Патріарха.

Запрошуємо відвідати Тернопільську ОУНБ і ознайомитися з новими книгами та буклетами про Йосифа Сліпого.


Серця живе джерело. Антологія поезій, присвячених Блаженнішому Патріярхові Йосифові Сліпому. — Івано-Франківськ : Нова Зоря, 2013. — 192 с.

   В антології поетичних творів, присвячених Блаженнішому Патріархові Йосифу Сліпому, вміщені вірші й поеми авторів із діаспори та материкової України. 

Таке широке представництво творців художнього слова не тільки засвідчує любов і глибоку шану до релігійних поводирів нашого народу, а й увиразнено підкреслює одну із характерних рис нашого менталітету — тривалу константу християнського ідеалу, що був, є й буде як одвічна духовна високість на дорогах нашого життя.

Для всіх, хто цікавиться українською християнсько-релігійною літературою.Наталія Білянська, провідний бібліотекар відділу міського абонементу Тернопільської ОУНБ.

Немає коментарів :

Дописати коментар