Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


14.12.13

Презентація книги «Політ метелика» Галини Денеги11 грудня 2013 року в Тернопільській ОУНБ відбулася презентація книги Галини Денеги «Політ метелика», котра побачила світ у тернопільському видавництві «Принтер-інформ» у 2013 році.

Галина Денега — живописець, прозаїк, багаторічний читач нашої бібліотеки. Вона створила понад двісті живописних творів, які вирізняються реалістичним відображенням навколишнього світу й були відзначені багатьма мистецькими нагородами. Також у творчому доробку літераторки є книга новел та оповідань «У стилі ретро» (2012).

У заході, який пройшов у теплій, затишній атмосфері, взяла участь творча інтелігенція нашого міста. Зокрема, Богдан Мельничук — письменник, журналіст, редактор презентованого видання — високо оцінив літературну майстерність Галини Денеги. У виконанні Віри Самчук, заслуженої артистки України, звучали новели із збірки «Політ метелика». Ілюстратор книги, заслужений художник України та чоловік пані Галини Петро Шпорчук, розповів про творче зростання авторки як у царині літератури, так і живопису.

Під час зустрічі присутні переглянули мультимедійну презентацію ілюстрацій до книги «Політ метелика» та картин Галини Денеги.
Людмила Герман, провідний бібліотекар відділу міського абонементу ТОУНБ.

Немає коментарів :

Дописати коментар