Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


25.12.13

Велична магія Різдва

З Новим  2014 Роком
                                    та 
                                          Різдвом Христовим!Нещодавно ще раз із задоволенням перечитала «Різдвяну пісню в прозі» відомого англійського класика-романіста Чарльза Діккенса, цього разу уже в українському перекладі Олександра Мокровольського, який друкується вперше.

Ця книга побачила світ у 2012 році в київському видавництві «Грамота». Цінна вона ще й тим, що тут подано англомовний варіант твору в поєднанні з чудовим оформленням та кольоровими ілюстраціями Віктора Бариби.

Дана повість, що увійшла до циклу «Різдвяних оповідань» Ч. Діккенса, здобула надзвичайну популярність не тільки в Англії, а й далеко за її межами, не раз перевидавалася багатьма мовами світу та стала настольною книгою для родинних читань саме в переддень величного свята Різдва.

У цій книзі поєднано реальність із казкою, правду з вигадкою, фантастичне і буденне. Головний герой — скнара Скрудж, котрий був втіленням егоїзму, бездушності та жорстокості, зневажав бідних і думав лише про своє збагачення. Та ось під впливом трьох Духів Різдва: минулого, теперішнього та майбутнього, які відвідали Скруджа у Різдвяну ніч, він перевтілюється в добру та чуйну людину і від того, що робить добро іншим, сам стає щасливим.

Отож, в переддень новорічних та різдвяних свят, запрошуємо відвідати нашу бібліотеку та ще раз насолодитися творами класичної та сучасної літератури, які повернуть Вас у чарівний, казковий світ дитинства та подарують справжню Магію Різдва.

Оксана Гавенко, головний бібліотекар  відділу міського абонементу ТОУНБ.

Немає коментарів :

Дописати коментар