Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


26.06.13

Семінар з питань інформаційної підтримки інформаційних стендів «Україна–НАТО»

6 червня 2013 року  в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка  відбулася панельна дискусія «Сприяння поінформованості: розвиток мережі 54 інформаційних пунктів НАТО в обласних універсальних наукових бібліотеках та бібліотеках державних університетів України» за участі представників бібліотек, в яких розміщені інформаційні пункти «Україна-НАТО». У заході взяла участь завідувачка відділу міського абонементу Тетяна Петрівна Ковалькова.

Сергій Джердж — голова громадського  об'єднання «Громадська ліга Україна-НАТО», модератор семінару, у вітальному слові акцентував увагу присутніх на датах — 20-ій річниці початку офіційних відносин між Україною та НАТО, 16-ій річниці вступу України до Ради Євроатлантичного партнерства (РЄАП), 16-ій річниці «Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО».

З доповідями виступили Богдан Червак — директор Департаменту інформаційної політики Державного комітету телебачення і радіомовлення України; Ольга Гресько — доцент кафедри телебачення і радіомовлення ін-ту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка; Олександра Сизова-керівник по роботі з установами освіти і науки «Майкрософт Україна»; Світлана Ковальчук — головний бібліотекар науково-методичного відділу Національної парламентської бібліотеки України.

Своїм досвідом з питань сучасних систем комунікацій у бібліотечній практиці та функціонування інформаційних пунктів «Україна-НАТО» поділилися представники обласних універсальних наукових бібліотек міст Рівного та Донецька.


Для поповнення та оновлення інформаційних
 стендів «Україна — НАТО» учасникам семінару було запропоновано документи з питань євроатлантичної інтеграції України.


Тетяна Ковалькова, завідувачка відділу міського абонементу Тернопільської ОУНБ.

Немає коментарів :

Дописати коментар