Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


22.03.13

«І так живу...» — презентація поетичної збірки Євгена Безкоровайного


Всесвітній день поезії відзначається щороку 21 березня (у день весняного рівнодення). З 2004 року його святкуємо й в Україні.
Уже стало доброю традицією нашої книгозбірні в цей день гостинно відкривати двері всім, хто творить поезію та її шанувальникам.

Цього року відбулася презентація збірки віршів «І так живу...», що побачила світ у видавництві «Терно-граф» у 2012 році.

Автор книги  — відомий тернопільський поет, журналіст, член Національної спілки письменників України Євген Іванович Безкоровайний. У його доробку п'ять збірок, зокрема «Яворина» (1997), «Профіль любові» (2003), «Душа, як сонях» (2006), «Осіння сльоза» (2008). Були успішні проби пера й у малій прозі.Майстра художнього слова було відзначено Всеукраїнською літературною премією імені братів Богдана та Левка Лепких 2010 року та обласною премією «Людина року — 2012». 

Під час імпрези вірші читав автор і студенти Інституту мистецтв національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка А. Оленин, М. Замороз, М. Павлентий.
Свято пройшло в теплій, доброзичливій атмосфері, магія поетичного слова не залишила байдужим нікого. У презентації взяли участь студенти факультету іноземних мов Тернопільського педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Оксана Гавенкоголовний бібліотекар відділу міського абонементу Тернопільської ОУНБ.

Немає коментарів :

Дописати коментар