Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


31.12.12

«Величне століття. Роксолана»Ось уже впродовж трьох місяців я дивлюся серіал «Величне століття. Роксолана» турецьких режисерів Дурула Тайлана та Ягмура Тайлана.

Багатосерійний фільм оповідає про події XVI століття, яке самі турки і весь світ прозвали «Чудовим». Це пов’язано з правлінням турецького султана на ім’я Сулейман. 

Життя його країни і його самого як чоловіка змінилося в одну мить, коли до гарему Сулеймана потрапила звичайна українська дівчина. Шляхом інтриг, підступів, використовуючи свій інтелект та жіночу чарівність, вона домоглася найнеймовірнішої кар’єри в історії турецького гарему.
Оскільки я працюю в бібліотеці, мене зацікавило, які книги про Роксолану є у нашій книгозбірні і виявила чотири книги, а саме:
  1. Загребельний, П. Роксолана : роман / П. Загребельний. — Харків.: Євроекспрес, 2002. — 640 с.
  2. Колісниченко, Ю. Неопалима купина. Роксолана. Гулевичівна. Прокопович. Березовський. Ведель : історичні повісті / Ю. Колісниченко, С. Плачинда. –Хмельницький : Поділля, 1994. — 208 с.
  3. Лазорський, М. Степова квітка / М. Лазорський ; передм. О. Мишанича. – Київ. : Україна, 1992. — 314 с.
  4. Назарук, О. Роксоляна. Жінка халіфа й падишаха Сулеймана, великого завойовника і законодавця : роман / О. Назарук. – Львів : Нова зоря, 1930 ; відтвор. репринт. вид. — 301 с.


Наталія Біленька, провідний бібліотекар відділу міського абонементу Тернопільської ОУНБ.

Немає коментарів :

Дописати коментар