Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


01.11.12

Ірен Роздобудько — 50

3 листопада 2012 року відзначає 50 років відома українська письменниця Ірен Роздобудько. Більше 10 років ім'я письменниці відоме на книжковому ринку України. Вона автор понад 20 творів, які всі  є у фонді відділу міського абонементу.

Згідно з рейтингом «Книги-лідери, які завоювали найбільшу популярність серед читачів», який щороку визначає відділ міського абонементу, твори Ірен Роздобудько завжди займають перші місця.

Ірен Роздобудько – автор, що працює у різних жанрах і працює успішно. ЇЇ романи, повісті, новели читає різноманітна читацька аудиторія: молодь, читачі середнього віку, зокрема жіноцтво, тому що знаходить в письменниці однодумця.

Ірен Роздобудько – лауреат (2000, 2001рр.) та переможець (2005) літературних конкурсів «Коронація слова».

Хотілося б відзначити такі твори, як «Гудзик», «Пастка для жар-птиці», «Зів'ялі квіти викидають», «Він: Ранковий прибиральник. Вона: Шості двері», «Гра в пацьорки», «Дванадцять, або Виховання жінки в умовах, не придатних до життя, "Якби" та ін. Деякі твори перекладено російською та англійською мовами.


У відділі міського абонементу функціонує книжкова виставка «Все, що я хотіла сьогодні», присвячена творчості Ірен Роздобудько.

Бажаємо авторці міцного здоров'я, творчої наснаги та багато нових цікавих творів.


 Людмила Герман, провідний бібліотекар Тернопільської ОУНБ.

Немає коментарів :

Дописати коментар