Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


24.10.12

Олександру Смику - 55

 Його всюди багато, інколи здається весь простір заповнений саме ним — поетом, бардом, драматургом, культурно- громадським діячем Олександром Смиком. Він є неординарною особистістю, яка належить до поетичної еліти нашого краю, плеяди митців художнього слова.
Народився Олександр Смик 26 жовтня 1957 року на Сумщині. Живе і працює у м. Тернополі і м. Кременці Тернопільської області. Він лауреат премії ім. Василя Стуса та Всеукраїнської премії ім. братів Лепких. Нагороджений дипломом Краківського об'єднання поетів «Визнання», член Національної спілки кобзарів України.

У творчому доробку Олександра Смика понад 500 пісень, поетичні збірки «Штормує Всесвіт», «Хрести і перехрестя», «Україна в мені», «В любові переможених немає»; переможець низки пісенних фестивалів, учасник конкурсу Євробачення (2005).

Автор компакт-дисків власних пісень «Червоне...Чорне...Біле», «Отакі ми є», «Зцілення коханням», аудіоальбомів «Два тіла. Дві душі», «Діагноз — Україна».
21 березня цього року в Тернопільській ОУНБ відбувся творчий вечір Олександра Смика «Не вірте, що поезія — слова», присвячений Всесвітньому дню поезії. На цій незабутній зустрічі звучали в авторському виконанні вірші та пісні ювіляра. Олександр вражає своєю правдомовністю, відвертістю; заворожує – щирістю.Немає коментарів :

Дописати коментар