Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


20.09.12

Єдині духом із видавцями (незабутні враження від ХIХ Форуму видавців у Львові)

Уже десять років поспіль фахівці Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки беруть участь у Форумі видавців у Львові. У спеціалістів нашої книгозбірні склалося стале та позитивне ставлення до його щорічних програм. Адже організатори самовіддано працюють для того, щоб жила друкована книга й поширювався в українській спільноті «дух читання».
ХIX Форум видавців вразив нас своєю величчю та масштабністю, насиченою програмою, новими літературними іменами, україномовними перекладами творів зарубіжних письменників, науковими розвідками, енциклопедичними та довідковими виданнями. Широко було також представлено дитячу літературу.
Фаворитами цьогорічного форуму стали видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Фоліо», «Нора-Друк», «Свічадо», «Махаон-Україна». Для користувачів нашої бібліотеки придбано понад 50 нових книг. Серед них — нові твори Л. Костенко, В. Кожелянка, О. Ульяненка, Н. Степули, А. Багряної, О. Волкова, Ю. Винничука та ін. Крім того, закуплено цінні монографії у видавництва Львівського національного університету ім. І. Франка.
Книги, які поповнили бібліотечний фонд, уже активно читають користувачі. Адже саме на Форумі можна придбати літературу за собівартістю, ознайомитися з новинками книжкового ринку. Подібні заходи є надзвичайно корисними, бо дають змогу не тільки придбати видання, але й долучитися до книжкової культури як читачам, так і бібліотекарям.
Галина Польова, завідувач відділу комплектування літератури,
Тетяна Ковалькова, завідувач відділу міського абонементу Тернопільської ОУНБ

Немає коментарів :

Дописати коментар