Прочитай. Книгозбірня

«Я завжди уявляв собі рай у вигляді бібліотеки»
Хорхе Луїс Борхес


ТОУНБ


18.07.12

Дорога до української святині

Довший час у своєму серці я виношувала думку відвідати Марійський духовний центр, що в с. Зарваниці Теребовлянського району, пішою ходою. І ось моя мрія здійснилася. 13 липня з Божою ласкою я вперше, разом із понад тисячею прочан, вирушила на прощу до чудотворного місця. Ця мандрівка допомогла мені глибше поєднатися з Богом. Адже впродовж усього перебування в дорозі, а це близько 60 кілометрів, паломники спільно молилися за різні намірення та співали духовні пісні.
Від початку й до кінця прощу було дуже чітко сплановано. Оргкомітет подбав про належні умови для прочан: харчування та нічліг.
Зарваниця вразила мене своєю духовною величчю, незрівнянною красою та благодатним спокоєм, і, звичайно, безліччю вірян (понад 100 тисяч з різних куточків України та із-за кордону). У прощі взяли участь блаженніший Святослав, архієпископ Мелхітської греко-католицької церкви Еліас Шакур, єпископ-ординарій із Молдови Антон Коша, представник Ватикану в Україні, апостольський нунцій архієпископ Томас Едвард Галіксон.
Цьогорічне паломництво приурочене до 120-ї річниці від дня народження патріарха Йосифа Сліпого. 
Фахівці відділу міського абонементу також долучилися до відзначення цієї дати. Вони провели духовні читання, гостем яких був отець А. Романків — голова фундації «Справа Патріарха Йосифа».
Під час подорожі, незважаючи на довгу та виснажливу дорогу, фізичної втоми я не відчувала. Навпаки, маю щирий намір знову відвідати українську святиню. 


Марія Гуменна,  провідний бібліотекар відділу міського абонементу 


Книги  про Зарваницю з фонду  Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки:

2 коментарі :

  1. Тема духовності людини цікава і приємно що до неї звернулися працівники відділу абонементу на бульварі Шевченка,15. Творчої Вам наснаги та успіхів. Чекаємо цікавих новин но блозі.

    ВідповістиВидалити
  2. Дуже цікава тема. Чекатиму новин у вашому блозі

    ВідповістиВидалити